CINEMA CZECH

Vážení přátelé, cílem konference CINEMA CZECH je sledovat pro vás nové trendy,  přinášet vám nové inspirativní technologie, filmové novinky a sdílet s vámi úspěšné projekty vašich kolegů kinařů. Naším společným cílem je spokojený návštěvník, který se ve vašem kině bude cítit dobře a bude se k vám rád vracet. Novinky

Již za měsíc se potkáme na třetím ročníku konference Cinema Czech

Třetí ročník konference proběhne ve dnech 20.-21.2. 2018. Loňský ročník přilákal více než stovku účastníků. Naším společným cílem  je sledovat nové trendy, přinášet nové inspirativní technologie, filmové novinky a sdílet s ostatními kolegy úspěšné projekty.

Pořadatelem konference je Unie digitálních kin ve spolupráci s Asociací provozovatelů kin a Unií filmových distributorů.

Již nyní se můžete těšit na zajímavé hosty, kteří budou v rámci panelové diskuse hovořit na téma nových technologií pro digitální kino, technologické workshopy, ukázky nových realizací a mnoho dalšího. 

Na vlastní oči uvidíte v akci RGB laserový projektor nové generace Christie CineLife CP4325-RGB a novou kvalitu filmů v HDR. Společně se podíváme do nového multikina na Chodově, kde si vyzkoušíte i sál se 4DX technologií. Nebude chybět ani večerní posezení, tentokrát s cimbálovou muzikou. 

 REGISTRUJTE SE